Wyszukaj na stronie

Odwiedziło nas

Odsłon : 85800

Odwiedza nas teraz

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Bal charytatywny
wtorek, 30 listopada 2010 10:38

W dniu 20 listopada odbył się już trzeci bal charytatywny organizowany przez nasze Stowarzyszenie. Podobnie jak  w latach poprzednich zorganizowanie go było możliwe dzięki życzliwości wielu osób. Produkty niezbędne do przygotowania potraw przekazali nam Państwo Barbara i Jerzy Słota z Jodłowej, Pani Maria Kowalska  ze Skrzyszowa,Pan Stanisław Węgiel z Tarnowa ,Pan Marek Kantor z Woli Lubeckiej oraz Pan Adolf Madeja z Zalasowej. Salę nieodpłatnie udostępnił Gminny Ośrodek Kultury. Gościom czas umilała grupa teatralna z Kowalowej oraz zespół Sami Swoi z Zalasowej . Podczas balu odbyła się licytacja którą prowadził Pan Wacław Ropski z Tuchowa. Licytowane były min. obrazy, bombki choinkowe ,wyroby ze skóry. Przedmioty te również zostały nam podarowane. Licytacja i dobrowolne  wpłaty gości przyniosły ponad 13 tys. złotych. Mieliśmy w tym roku przyjemność gościć zainteresowanych naszą działalnością doktorów z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Panią Marcjannę Nóżka i Pana Lucjana Misia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyjęli zaproszenie i zaszczycili nas swoją obecnością, zarówno życzliwym nam na co dzień osobom z naszej gminy jak i gościom spoza niej. Wymagały przygotowania do balu sporo pracy ale się udało. Uzyskane od Państwa pieniądze będą dobrze wykorzystane.
Dziękujemy i zapraszamy za rok
.

Zobacz - galeria zdjęć...

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.