Wyszukaj na stronie

Odwiedziło nas

Odsłon : 85788

Odwiedza nas teraz

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Mała wyprawa na Liwocz
środa, 04 października 2017 07:15

Przy łaskawości nieba w piękne , pogodne popołudnie 30.09.2017 r. społeczność Stowarzyszenia NASZE DZIECI  spotkała się w uroczym zakątku powiatu jasielskiego na Górze Liwocz. Było to 10 spotkanie wszak już tradycyjnie od powstania naszego Stowarzyszenia corocznie odwiedzamy to miejsce i zawierzamy nasze radości i smutki Matce Boskiej Liwockiej .Kaplica , wieża widokowa do których prowadzi z parkingu podejście usytuowane w lesie na szczycie Góry stanowią swoisty klimat do modlitwy jak i do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Grupa osób tworząca to ciekawe miejsce zadbała o infrastrukturę pozwalającą nawet dużej grupie ( około 100 osób) swobodnie odpoczywać w wygodnych altanach. Kto nie zna tego miejsca zachęcamy do małej wycieczki zapewniamy- każdemu się spodoba. O oprawę muzyczną całego naszego pobytu zadbał chór z Zalasowej pod kierunkiem Pani Krystyny Olszówka_Łępa. Dziękujemy serdecznie wszystkim chórzystom za piękna asystę w kościele jak i wspólne biesiadowanie i śpiewy , które w Waszym wykonaniu pozwalają zapomnieć o codziennych troskach. Do wielu intencji wyczytanych przy ołtarzu i zaniesionych w naszych sercach , których nie sposób tu wyliczyć wnosiliśmy też o zdrowie dla osób bliskich naszemu Stowarzyszeniu wśród nich Pani Krystyny Olszówka -Łępa i kustosza Świątyni Gerarda Stanuli którzy w najbliższych dniach szczególnie potrzebują wsparcia. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękujemy wszystkim za wszystko i polecamy się dalszej pamięci. 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.