Wyszukaj na stronie

Odwiedziło nas

Odsłon : 85785

Odwiedza nas teraz

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Bal Charytatywny
niedziela, 09 grudnia 2012 00:00

W dniu 17 listopada odbył się już piąty organizowany przez nasze Stowarzyszenie Bal Charytatywny. Jak i w poprzednich latach bal udało się zorganizować dzięki życzliwości i nieodpłatnej pracy wielu osób. Prowadził go już tradycyjnie Pan Wacław Robski z Tuchowa. Dla gości grał do rana zespół ORFEO – Pan Bogdan Czarnik ,Pani Elżbieta Czarnik, Pan Artur Czarnik, Pan Arkadiusz Majka oraz Pan Damian Liszka. Swoimi występami uświetnił bal również znany nam z prowadzonej w wakacje półkolonii zespół Cascara - Pani Barbara Gładysz-Wszołek, Pani Magdalena Ożóg, Pan Tomasz Ożóg. Dla gości wystąpiła również promująca w ostatnim czasie swoją płytę Gabrysia Golec z Jonin. Bal udało się zorganizować przy niedużych kosztach ze strony naszego Stowarzyszenia a wydatnie przyczynili się do tego sponsorzy, Pan Marek Kantor z Woli Lubeckiej, Pani Maria Kowalska ze Skrzyszowa, Państwo Judyta i Zdzisław Janusowie z Szynwałdu, Panowie Wacław i Andrzej Sajdak z Tuchowa, hurtownia MARCOLLA z Tarnowa oraz Ośrodek Kultury w Ryglicach. Ze zbiórki i licytacji przekazanych na aukcję przedmiotów z których wiele pochodziło od Pań z Koła Artystycznego z Zalasowej, uzyskaliśmy prawie 11 tysięcy złotych. Chcemy wszystkim Gościom również tym niewymienionym wyżej serdecznie podziękować za hojność i okazywaną nam życzliwość.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.