Wyszukaj na stronie

Odwiedziło nas

Odsłon : 85781

Odwiedza nas teraz

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Bal Charytatywny
wtorek, 29 listopada 2011 00:00

W sobotę 19 listopada w Zalasowej odbył się już czwarty Bal Charytatywny organizowany przez nasze Stowarzyszenie. Już tradycyjnie przy jego organizowaniu pomoc uzyskaliśmy od Pani Marii Kowalskiej ze Skrzyszowa, Pana Marka Kantora z Woli Lubeckiej, Państwa Judyty i Zdzisława Janusiów z Szynwałdu, Panów Wacława i Andrzeja Sajdak z Tuchowa, Hurtowni Spożywczej MARKOLA z Tarnowa, Firmy Rolewski , od Ośrodka Kultury w Ryglicach oraz Koła Artystycznego i Koła Gospodyń Wiejskich z Zalasowej. Bal podobnie jak w ubiegłych latach prowadził pan Wacław Ropski z Tuchowa. Pomagały mu a także śpiewały dla gości jego córka, Pani Justyna Ropska oraz Pani Alicja Ryś. Sam bal rozpoczął się od występu utalentowanej, młodziutkiej wiolonczelistki - Gabrysi Golec z Jonin. Goście mogli zobaczyć przedstawienie przygotowane przez grupę teatralną z Kowalowej tym razem był to "Czerwony Kapturek ”. Podczas zabawy gościom do tańca grał Zespół Sami Swoi z Zalasowej. Z licytacji min. bombek choinkowych, obrazów, wielu innych pięknych rzeczy a także tradycyjnie pieczonego chleba oraz z dobrowolnych wpłat Stowarzyszenie uzyskało kwotę blisko 13 tys. złotych. Wszystkim którzy przyczynili się do tego że ten bal udało się zorganizować a także tym którzy tak hojnie finansowo wsparli nasze Stowarzyszenie, serdecznie z całego serca dziękujemy. Jesteśmy wzruszeni Państwa życzliwością. Migawki z balu można zobaczyć na stronie www.tarnowska.tv w zakładce Ryglice. Zapraszamy do galerii zdjęć (fot.T.Sępek).

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.